Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 26,00 m², 1 pokój, 10 piętro, oferta nr 11711

195 000 zł

7 500 zł /m²

Rata 912 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Forma Estates

Siemianowice Śląskie, Bytków, Okrężna

1 pokój, mieszkanie 26,00 m², piętro 10, oferta nr , 11711, Siemianowice Śląskie, Bytków, Okrężna
11711 - zdjęcie nr 0
11711 - zdjęcie nr 1
11711 - zdjęcie nr 2
11711 - zdjęcie nr 3
11711 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 26 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

26,00 m²

Piętro:

10 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę