Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 38,80 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr FE976696

466 112 zł

12 013 zł /m²

Rata 2 181 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Falcon Estate

Poznań, Naramowice, Naramowicka

1 pokój, mieszkanie 38,80 m², piętro 1, oferta nr , FE976696, Poznań, Naramowice, Naramowice, Naramowicka
FE976696 - zdjęcie nr 0
FE976696 - zdjęcie nr 1
Lokalizacja mieszkania 38.8 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

38,80 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę