Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 48,61 m², 1 pokój, 3 piętro, oferta nr 26197/2089/OMS

1 215 200 zł

24 999 zł /m²

Rata 5 686 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Kraków, Stare Miasto, Kazimierz, Mostowa

1 pokój, mieszkanie 48,61 m², piętro 3, oferta nr , 26197/2089/OMS, Kraków, Stare Miasto, Kazimierz, Mostowa
26197/2089/OMS - zdjęcie nr 0
26197/2089/OMS - zdjęcie nr 1
26197/2089/OMS - zdjęcie nr 2
26197/2089/OMS - zdjęcie nr 3
26197/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 48.61 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

48,61 m²

Piętro:

3 piętro

Rok Budowy:

2023

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę