Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 28,30 m², 1 pokój, 4 piętro, oferta nr 55624/4508/OMS

694 000 zł

24 523 zł /m²

Rata 3 247 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Lech Nieruchomości

Warszawa, Wola, Mordechaja Anielewicza

1 pokój, mieszkanie 28,30 m², piętro 4, oferta nr , 55624/4508/OMS, Warszawa, Wola, Wola, Mordechaja Anielewicza
55624/4508/OMS - zdjęcie nr 0
55624/4508/OMS - zdjęcie nr 1
55624/4508/OMS - zdjęcie nr 2
55624/4508/OMS - zdjęcie nr 3
55624/4508/OMS - zdjęcie nr 4
55624/4508/OMS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

28,30 m²

Piętro:

4 piętro

Rok Budowy:

1965

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę