Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 40,00 m², 1 pokój, parter, oferta nr BS2-MS-313237-47

690 000 zł

17 250 zł /m²

Rata 3 228 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Kraków, Prądnik Biały, Górka Narodowa, Macieja Słomczyńskiego

1 pokój, mieszkanie 40,00 m², parter, oferta nr , BS2-MS-313237-47, Kraków, Prądnik Biały, Górka Narodowa, Macieja Słomczyńskiego
BS2-MS-313237-47 - zdjęcie nr 0
BS2-MS-313237-47 - zdjęcie nr 1
BS2-MS-313237-47 - zdjęcie nr 2
BS2-MS-313237-47 - zdjęcie nr 3
BS2-MS-313237-47 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 40 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

40,00 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2006

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę