Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 22,00 m², 1 pokój, 5 piętro, oferta nr 25705/2089/OMS

256 300 zł

11 650 zł /m²

Rata 1 199 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Łódź, Polesie

1 pokój, mieszkanie 22,00 m², piętro 5, oferta nr , 25705/2089/OMS, Łódź, Polesie, Polesie
25705/2089/OMS - zdjęcie nr 0
25705/2089/OMS - zdjęcie nr 1
25705/2089/OMS - zdjęcie nr 2
25705/2089/OMS - zdjęcie nr 3
25705/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 22 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

22,00 m²

Piętro:

5 piętro

Wys. mieszkania:

2,65 m

Rok Budowy:

2017

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę