Logo

Nowe mieszkanie, 29,02 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr B1.23

213 993 zł

7 374 zł /m²

Rata 1 001 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Tarasy Wierzycy

Gniew, ul. Leśna

1 pokój, mieszkanie 29,02 m², piętro 1, oferta nr B1.23, Tarasy Wierzycy, Gniew, ul. Leśna
Tarasy Wierzycy - zdjęcie nr 0
Lokalizacja mieszkania 29.02 m², B1.23
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

29,02 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

północ (N)

Garaż:

parking naziemny

Termin oddania:

III kwartał 2025

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę