Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 25,00 m², 1 pokój, 9 piętro, oferta nr 43836

385 000 zł

15 400 zł /m²

Rata 1 801 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Wrocław, Stare Miasto, Legnicka

1 pokój, mieszkanie 25,00 m², piętro 9, oferta nr , 43836, Wrocław, Stare Miasto, Legnicka
43836 - zdjęcie nr 0
43836 - zdjęcie nr 1
43836 - zdjęcie nr 2
43836 - zdjęcie nr 3
43836 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 25 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

25,00 m²

Piętro:

9 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1980

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę