Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 26,50 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr 44616

475 000 zł

17 925 zł /m²

Rata 2 222 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Wrocław, Fabryczna, Legnicka

1 pokój, mieszkanie 26,50 m², piętro 2, oferta nr , 44616, Wrocław, Fabryczna, Legnicka
44616 - zdjęcie nr 0
44616 - zdjęcie nr 1
44616 - zdjęcie nr 2
44616 - zdjęcie nr 3
44616 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 26.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

26,50 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2020

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę