Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 26,15 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr 118686/78/OMS

990 765 zł

37 888 zł /m²

Rata 4 636 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

Wiślinka, Łąkowa

1 pokój, mieszkanie 26,15 m², piętro 2, oferta nr , 118686/78/OMS, Wiślinka, Łąkowa
118686/78/OMS - zdjęcie nr 0
118686/78/OMS - zdjęcie nr 1
118686/78/OMS - zdjęcie nr 2
118686/78/OMS - zdjęcie nr 3
118686/78/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 26.15 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

26,15 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,80 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę