Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 30,50 m², 1 pokój, 3 piętro, oferta nr 84956/6624/OMS

435 000 zł

14 262 zł /m²

Rata 2 035 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Białołęka, Książkowa

1 pokój, mieszkanie 30,50 m², piętro 3, oferta nr , 84956/6624/OMS, Warszawa, Białołęka, Białołęka, Książkowa
84956/6624/OMS - zdjęcie nr 0
84956/6624/OMS - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 30.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

30,50 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

2000

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę