Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 27,40 m², 1 pokój, parter, oferta nr 18501/10630/OMS

465 000 zł

16 971 zł /m²

Rata 2 176 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty United Nieruchomości

Wrocław, Tarnogaj, ks. Czesława Klimasa

1 pokój, mieszkanie 27,40 m², parter, oferta nr , 18501/10630/OMS, Wrocław, Tarnogaj, ks. Czesława Klimasa
18501/10630/OMS - zdjęcie nr 0
18501/10630/OMS - zdjęcie nr 1
18501/10630/OMS - zdjęcie nr 2
18501/10630/OMS - zdjęcie nr 3
18501/10630/OMS - zdjęcie nr 4
18501/10630/OMS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

27,40 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę