Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 32,38 m², 1 pokój, 3 piętro, oferta nr 54410/4508/OMS

486 000 zł

15 009 zł /m²

Rata 2 274 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Lech Nieruchomości

Marki, ks. bp. Władysława Bandurskiego

1 pokój, mieszkanie 32,38 m², piętro 3, oferta nr , 54410/4508/OMS, Marki, ks. bp. Władysława Bandurskiego
54410/4508/OMS - zdjęcie nr 0
54410/4508/OMS - zdjęcie nr 3
54410/4508/OMS - zdjęcie nr 4
Galeria

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

32,38 m²

Piętro:

3 piętro

Rok Budowy:

2019

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę