Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 27,92 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr AZM/DM/215/2024/10-24

40 000 zł

1 433 zł /m²

Rata 187 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Plures

Sosnowiec, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego

1 pokój, mieszkanie 27,92 m², piętro 1, oferta nr , AZM/DM/215/2024/10-24, Sosnowiec, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
AZM/DM/215/2024/10-24 - zdjęcie nr 0
Lokalizacja mieszkania 27.92 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

27,92 m²

Piętro:

1 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę