Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 30,77 m², 1 pokój, 6 piętro, oferta nr 24420

450 000 zł

14 625 zł /m²

Rata 2 105 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg

Kołobrzeg

1 pokój, mieszkanie 30,77 m², piętro 6, oferta nr , 24420, Kołobrzeg
24420 - zdjęcie nr 0
24420 - zdjęcie nr 1
24420 - zdjęcie nr 2
24420 - zdjęcie nr 3
24420 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 30.77 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

30,77 m²

Piętro:

6 piętro

Rok Budowy:

2009

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę