Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 32,00 m², 1 pokój, parter, oferta nr 41520

650 000 zł

20 313 zł /m²

Rata 3 041 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie na sprzedaż 32 m², Kierpcówka 11, Kościelisko

Kościelisko, Kierpcówka 11

1 pokój, mieszkanie 32,00 m², parter, oferta nr , 41520, Kościelisko, Kierpcówka 11
41520 - zdjęcie nr 0
41520 - zdjęcie nr 1
41520 - zdjęcie nr 2
41520 - zdjęcie nr 3
41520 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 32 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

32,00 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

2007

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę