Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 27,40 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr PAN782460

565 940 zł

20 655 zł /m²

Rata 2 648 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Siedlce, Kartuska

1 pokój, mieszkanie 27,40 m², piętro 2, oferta nr , PAN782460, Gdańsk, Siedlce, Kartuska
PAN782460 - zdjęcie nr 0
PAN782460 - zdjęcie nr 1
PAN782460 - zdjęcie nr 2
PAN782460 - zdjęcie nr 3
PAN782460 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 27.4 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

27,40 m²

Piętro:

2 piętro

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę