Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 31,30 m², 1 pokój, parter, oferta nr 26154/2089/OMS

599 000 zł

19 137 zł /m²

Rata 2 803 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Kraków, Dębniki, Ruczaj, Karola Bunscha

1 pokój, mieszkanie 31,30 m², parter, oferta nr , 26154/2089/OMS, Kraków, Dębniki, Ruczaj, Karola Bunscha
26154/2089/OMS - zdjęcie nr 0
26154/2089/OMS - zdjęcie nr 1
26154/2089/OMS - zdjęcie nr 2
26154/2089/OMS - zdjęcie nr 3
26154/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 31.3 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

31,30 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę