Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 27,17 m², 1 pokój, 4 piętro, oferta nr WIL168250

599 500 zł

22 065 zł /m²

Rata 2 805 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Wilsons Nieruchomości

Warszawa, Wola, Józefa Bema

1 pokój, mieszkanie 27,17 m², piętro 4, oferta nr , WIL168250, Warszawa, Wola, Wola, Józefa Bema
WIL168250 - zdjęcie nr 0
WIL168250 - zdjęcie nr 1
WIL168250 - zdjęcie nr 2
WIL168250 - zdjęcie nr 3
WIL168250 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 27.17 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

27,17 m²

Piętro:

4 piętro

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę