Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 44,00 m², 1 pokój, 4 piętro, oferta nr 25758/2089/OMS

850 000 zł

19 318 zł /m²

Rata 3 977 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Kraków, Stare Miasto, Śródmieście, Jana Sobieskiego

1 pokój, mieszkanie 44,00 m², piętro 4, oferta nr , 25758/2089/OMS, Kraków, Stare Miasto, Śródmieście, Jana Sobieskiego
25758/2089/OMS - zdjęcie nr 0
25758/2089/OMS - zdjęcie nr 1
25758/2089/OMS - zdjęcie nr 2
25758/2089/OMS - zdjęcie nr 3
25758/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 44 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

44,00 m²

Piętro:

4 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1904

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę