Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 33,00 m², 1 pokój, 3 piętro, oferta nr 66063/3098/OMS

715 000 zł

21 667 zł /m²

Rata 3 345 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Praga Północ, Jagiellońska

1 pokój, mieszkanie 33,00 m², piętro 3, oferta nr , 66063/3098/OMS, Warszawa, Praga Północ, Praga Północ, Jagiellońska
66063/3098/OMS - zdjęcie nr 0
66063/3098/OMS - zdjęcie nr 1
66063/3098/OMS - zdjęcie nr 2
66063/3098/OMS - zdjęcie nr 3
66063/3098/OMS - zdjęcie nr 4
66063/3098/OMS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

33,00 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę