Nowe mieszkanie, 57,78 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr 3.B.2.02
657 247,50 zł
11 375,00 zł /m²
Rata 3 075 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Murapol Helio
Toruń, JAR, ul. Heweliusza

5

Mapa
Liczba pokoi:
1 pokój
Powierzchnia:
57,78 m²
Piętro:
2 piętro
Liczba poziomów:
2