Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 26,31 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr 25875/2089/OMS

329 000 zł

12 505 zł /m²

Rata 1 539 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Zamość, Henryka Sienkiewicza

1 pokój, mieszkanie 26,31 m², piętro 2, oferta nr , 25875/2089/OMS, Zamość, Henryka Sienkiewicza
25875/2089/OMS - zdjęcie nr 0
25875/2089/OMS - zdjęcie nr 1
25875/2089/OMS - zdjęcie nr 2
25875/2089/OMS - zdjęcie nr 3
25875/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 26.31 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

26,31 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2022

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę