Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 37,70 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr SMFAKA112

367 000 zł

9 735 zł /m²

Rata 1 717 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Ustka, Grunwaldzka

1 pokój, mieszkanie 37,70 m², piętro 1, oferta nr , SMFAKA112, Ustka, Grunwaldzka
SMFAKA112 - zdjęcie nr 0
SMFAKA112 - zdjęcie nr 1
SMFAKA112 - zdjęcie nr 2
SMFAKA112 - zdjęcie nr 3
SMFAKA112 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 37.7 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

37,70 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

3,00 m

Rok Budowy:

2000

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę