Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 32,00 m², 1 pokój, parter, oferta nr 56579/4508/OMS

600 000 zł

18 750 zł /m²

Rata 2 807 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Lech Nieruchomości

Warszawa, Bemowo, Górczewska

1 pokój, mieszkanie 32,00 m², parter, oferta nr , 56579/4508/OMS, Warszawa, Bemowo, Bemowo, Górczewska
56579/4508/OMS - zdjęcie nr 0
56579/4508/OMS - zdjęcie nr 1
Lokalizacja mieszkania 32 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

32,00 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2011

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę