Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 40,00 m², 1 pokój, 3 piętro, oferta nr 56836/4508/OMS

725 000 zł

18 125 zł /m²

Rata 3 392 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Lech Nieruchomości

Warszawa, Śródmieście, gen. Władysława Andersa

1 pokój, mieszkanie 40,00 m², piętro 3, oferta nr , 56836/4508/OMS, Warszawa, Śródmieście, Śródmieście, gen. Władysława Andersa
56836/4508/OMS - zdjęcie nr 0
56836/4508/OMS - zdjęcie nr 1
56836/4508/OMS - zdjęcie nr 2
56836/4508/OMS - zdjęcie nr 3
56836/4508/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 40 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

40,00 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1956

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę