Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 34,21 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr SMNOMO623

600 000 zł

17 539 zł /m²

Rata 2 807 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Warszawa, Śródmieście, Gagarina

1 pokój, mieszkanie 34,21 m², piętro 1, oferta nr , SMNOMO623, Warszawa, Śródmieście, Śródmieście, Gagarina
SMNOMO623 - zdjęcie nr 0
SMNOMO623 - zdjęcie nr 1
SMNOMO623 - zdjęcie nr 2
SMNOMO623 - zdjęcie nr 3
SMNOMO623 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 34.21 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

34,21 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

3,20 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1959

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę