Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 33,18 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr 123213/78/OMS

351 220 zł

10 585 zł /m²

Rata 1 643 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

Bydgoszcz, Bartodzieje, Fordońska

1 pokój, mieszkanie 33,18 m², piętro 1, oferta nr , 123213/78/OMS, Bydgoszcz, Bartodzieje, Fordońska
123213/78/OMS - zdjęcie nr 0
123213/78/OMS - zdjęcie nr 1
123213/78/OMS - zdjęcie nr 2
123213/78/OMS - zdjęcie nr 3
123213/78/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 33.18 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

33,18 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2023

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę