Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 29,30 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr 123206/78/OMS

329 197 zł

11 235 zł /m²

Rata 1 540 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

Bydgoszcz, Bartodzieje, Fordońska

1 pokój, mieszkanie 29,30 m², piętro 1, oferta nr , 123206/78/OMS, Bydgoszcz, Bartodzieje, Fordońska
123206/78/OMS - zdjęcie nr 0
123206/78/OMS - zdjęcie nr 1
123206/78/OMS - zdjęcie nr 2
123206/78/OMS - zdjęcie nr 3
123206/78/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 29.3 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

29,30 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2023

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę