Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 27,14 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr 123204/78/OMS

309 973 zł

11 421 zł /m²

Rata 1 450 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

Bydgoszcz, Bartodzieje, Fordońska

1 pokój, mieszkanie 27,14 m², piętro 1, oferta nr , 123204/78/OMS, Bydgoszcz, Bartodzieje, Fordońska
123204/78/OMS - zdjęcie nr 0
123204/78/OMS - zdjęcie nr 1
123204/78/OMS - zdjęcie nr 2
123204/78/OMS - zdjęcie nr 3
123204/78/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 27.14 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

27,14 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2023

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę