Mieszkanie na sprzedaż, 16,95 m², 1 pokój, parter, oferta nr 17995/4112/OMS
345 000 zł
20 354 zł /m²
Rata 1 614 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Mieszkanie z oferty JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.
Wrocław, Fabryczna

6

Mapa
Liczba pokoi:
1 pokój
Powierzchnia:
16,95 m²
Piętro:
parter
Wys. mieszkania:
3,30 m
Typ kuchni:
aneks kuchenny
Rok Budowy:
2021
Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zapytaj o ofertę