Logo

Nowe mieszkanie, 32,38 m², 1 pokój, parter, oferta nr 94

339 990 zł

10 500 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 591 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja OSIEDLE DALIOWA

Lublin, Ponikwoda, ul. Daliowa

1 pokój, mieszkanie 32,38 m², parter, oferta nr 94, OSIEDLE DALIOWA, Lublin, Ponikwoda, ul. Daliowa
OSIEDLE DALIOWA - zdjęcie nr 0
OSIEDLE DALIOWA - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 32.38 m², 94
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

32,38 m²

Piętro:

parter

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (6,91 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2025

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę