Logo

Nowe mieszkanie, 35,23 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr B2/13

398 099 zł

11 300 zł /m²

Rata 1 863 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Locus 2 - etap II

Rumia, Janowo, ul. Dąbrowskiego

1 pokój, mieszkanie 35,23 m², piętro 1, oferta nr B2/13, Locus 2 - etap II, Rumia, Janowo, ul. Dąbrowskiego
Locus 2 - etap II - zdjęcie nr 0
Locus 2 - etap II - zdjęcie nr 1
Locus 2 - etap II - zdjęcie nr 2
Locus 2 - etap II - zdjęcie nr 3
Locus 2 - etap II - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 35.23 m², B2/13
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

35,23 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Strony świata:

północ (N)

Garaż:

hala garażowa, parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,76 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę