Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 27,13 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr PRO-MS-10903-1

255 000 zł

9 399 zł /m²

Rata 1 193 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Łódź, Górna, Dąbrowskiego

1 pokój, mieszkanie 27,13 m², piętro 2, oferta nr , PRO-MS-10903-1, Łódź, Górna, Górna, Dąbrowskiego
PRO-MS-10903-1 - zdjęcie nr 0
PRO-MS-10903-1 - zdjęcie nr 1
PRO-MS-10903-1 - zdjęcie nr 2
PRO-MS-10903-1 - zdjęcie nr 3
PRO-MS-10903-1 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 27.13 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

27,13 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1975

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę