Logo

Nowe mieszkanie, 52,84 m², 1 pokój, parter, oferta nr CZ-M-9

989 000 zł

18 717 zł /m²

Rata 4 627 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Czysta 4

Wrocław, Stare Miasto, ul. Czysta 4

1 pokój, mieszkanie 52,84 m², parter, oferta nr CZ-M-9, Czysta 4, Wrocław, Stare Miasto, ul. Czysta 4
Czysta 4 - zdjęcie nr 0
Czysta 4 - zdjęcie nr 1
Czysta 4 - zdjęcie nr 2
Czysta 4 - zdjęcie nr 3
Czysta 4 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 52.84 m², CZ-M-9
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

52,84 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,86 m

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (20,88 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Nowa kawalerka na sprzedaż, Wrocław, Stare Miasto, ul. Czysta 4, CZ-M-9 | Tabelaofert.pl