Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 31,55 m², 1 pokój, 4 piętro, oferta nr BS2-MS-309069-20

394 848 zł

12 515 zł /m²

Rata 1 847 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Katowice, Ceglana

1 pokój, mieszkanie 31,55 m², piętro 4, oferta nr , BS2-MS-309069-20, Katowice, Ceglana
BS2-MS-309069-20 - zdjęcie nr 0
BS2-MS-309069-20 - zdjęcie nr 1
BS2-MS-309069-20 - zdjęcie nr 2
BS2-MS-309069-20 - zdjęcie nr 3
BS2-MS-309069-20 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 31.55 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

31,55 m²

Piętro:

4 piętro

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę