Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 29,00 m², 1 pokój, 4 piętro, oferta nr 63590/3098/OMS

887 000 zł

30 586 zł /m²

Rata 4 150 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Wola, Burakowska

1 pokój, mieszkanie 29,00 m², piętro 4, oferta nr , 63590/3098/OMS, Warszawa, Wola, Wola, Burakowska
63590/3098/OMS - zdjęcie nr 0
63590/3098/OMS - zdjęcie nr 1
63590/3098/OMS - zdjęcie nr 2
63590/3098/OMS - zdjęcie nr 3
63590/3098/OMS - zdjęcie nr 4
63590/3098/OMS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

29,00 m²

Piętro:

4 piętro

Rok Budowy:

2015

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę