Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 28,00 m², 1 pokój, parter, oferta nr 61950/3098/OMS

515 000 zł

18 393 zł /m²

Rata 2 410 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Mokotów, Bokserska

1 pokój, mieszkanie 28,00 m², parter, oferta nr , 61950/3098/OMS, Warszawa, Mokotów, Mokotów, Bokserska
61950/3098/OMS - zdjęcie nr 0
61950/3098/OMS - zdjęcie nr 1
61950/3098/OMS - zdjęcie nr 2
61950/3098/OMS - zdjęcie nr 3
61950/3098/OMS - zdjęcie nr 4
61950/3098/OMS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

28,00 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

1970

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę