Logo

Nowe mieszkanie, 37,89 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr OJP3/B/P1/15

371 275 zł

9 799 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 737 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Rumia, Janowo, ul. Błoń Janowskich

1 pokój, mieszkanie 37,89 m², piętro 1, oferta nr OJP3/B/P1/15, Osiedle Janowo Park III - etap B i C , Rumia, Janowo,  ul. Błoń Janowskich
Osiedle Janowo Park III - etap B i C  - zdjęcie nr 0
Osiedle Janowo Park III - etap B i C  - zdjęcie nr 1
Osiedle Janowo Park III - etap B i C  - zdjęcie nr 2
Osiedle Janowo Park III - etap B i C  - zdjęcie nr 3
Osiedle Janowo Park III - etap B i C  - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 37.89 m², OJP3/B/P1/15
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

37,89 m²

Piętro:

1 piętro

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,00 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Nowa kawalerka na sprzedaż, Rumia, Janowo, ul. Błoń Janowskich, OJP3/B/P1/15 | Tabelaofert.pl