Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 31,03 m², 1 pokój, 4 piętro, oferta nr GAJO114

465 000 zł

14 986 zł /m²

Rata 2 176 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Grodzisk Mazowiecki, Bairda

1 pokój, mieszkanie 31,03 m², piętro 4, oferta nr , GAJO114, Grodzisk Mazowiecki, Bairda
GAJO114 - zdjęcie nr 0
GAJO114 - zdjęcie nr 1
GAJO114 - zdjęcie nr 2
GAJO114 - zdjęcie nr 3
GAJO114 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 31.03 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

31,03 m²

Piętro:

4 piętro

Wys. mieszkania:

2,56 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

2016

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę