Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 39,00 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr 57015/4508/OMS

640 000 zł

16 410 zł /m²

Rata 2 994 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Lech Nieruchomości

Warszawa, Bielany, Antoniego Fontany

1 pokój, mieszkanie 39,00 m², piętro 1, oferta nr , 57015/4508/OMS, Warszawa, Bielany, Bielany, Antoniego Fontany
57015/4508/OMS - zdjęcie nr 0
57015/4508/OMS - zdjęcie nr 1
57015/4508/OMS - zdjęcie nr 2
57015/4508/OMS - zdjęcie nr 3
57015/4508/OMS - zdjęcie nr 4
57015/4508/OMS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

39,00 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,80 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1953

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę