Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 36,10 m², 1 pokój, 3 piętro, oferta nr 12030

510 000 zł

14 127 zł /m²

Rata 2 386 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Forma Estates

Kraków, Podgórze, Anny Szwed-Śniadowskiej

1 pokój, mieszkanie 36,10 m², piętro 3, oferta nr , 12030, Kraków, Podgórze, Anny Szwed-Śniadowskiej
12030 - zdjęcie nr 0
12030 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 36.1 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

36,10 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

2020

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę