Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 26,40 m², 1 pokój, 9 piętro, oferta nr 41302

579 000 zł

21 932 zł /m²

Rata 2 709 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Warszawa, Wola, Anielewicza Mordechaja

1 pokój, mieszkanie 26,40 m², piętro 9, oferta nr , 41302, Warszawa, Wola, Wola, Anielewicza Mordechaja
41302 - zdjęcie nr 0
41302 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 26.4 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

26,40 m²

Piętro:

9 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1963

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę