Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 21,76 m², 1 pokój, 4 piętro, oferta nr 26135/2089/OMS

490 000 zł

22 518 zł /m²

Rata 2 293 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Warszawa, Żoliborz, Aleja Wojska Polskiego

1 pokój, mieszkanie 21,76 m², piętro 4, oferta nr , 26135/2089/OMS, Warszawa, Żoliborz, Żoliborz, Aleja Wojska Polskiego
26135/2089/OMS - zdjęcie nr 0
26135/2089/OMS - zdjęcie nr 1
26135/2089/OMS - zdjęcie nr 2
26135/2089/OMS - zdjęcie nr 3
26135/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 21.76 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

21,76 m²

Piętro:

4 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę