Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 24,00 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr BS3-MS-296364-14

490 000 zł

20 417 zł /m²

Rata 2 293 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Kraków, Grzegórzki, Aleja Pokoju

1 pokój, mieszkanie 24,00 m², piętro 1, oferta nr , BS3-MS-296364-14, Kraków, Grzegórzki, Aleja Pokoju
BS3-MS-296364-14 - zdjęcie nr 0
BS3-MS-296364-14 - zdjęcie nr 1
BS3-MS-296364-14 - zdjęcie nr 2
BS3-MS-296364-14 - zdjęcie nr 3
BS3-MS-296364-14 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 24 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

24,00 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

1968

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę