Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 34,00 m², 1 pokój, 4 piętro, oferta nr 85886/6624/OMS

690 000 zł

20 294 zł /m²

Rata 3 228 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Ursynów, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

1 pokój, mieszkanie 34,00 m², piętro 4, oferta nr , 85886/6624/OMS, Warszawa, Ursynów, Ursynów, Aleja Komisji Edukacji Narodowej
85886/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85886/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85886/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85886/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85886/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 34 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

34,00 m²

Piętro:

4 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2001

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę