Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 31,00 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr 66773/3098/OMS

629 000 zł

20 290 zł /m²

Rata 2 943 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Wilanów, abp. Józefa Teodorowicza

1 pokój, mieszkanie 31,00 m², piętro 2, oferta nr , 66773/3098/OMS, Warszawa, Wilanów, Wilanów, abp. Józefa Teodorowicza
66773/3098/OMS - zdjęcie nr 0
66773/3098/OMS - zdjęcie nr 1
66773/3098/OMS - zdjęcie nr 2
66773/3098/OMS - zdjęcie nr 3
66773/3098/OMS - zdjęcie nr 4
66773/3098/OMS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

31,00 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

2019

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę