Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 24,20 m², 1 pokój, 4 piętro, oferta nr 86380/6624/OMS

499 000 zł

20 620 zł /m²

Rata 2 335 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Praga Południe, 1 Praskiego Pułku WP

1 pokój, mieszkanie 24,20 m², piętro 4, oferta nr , 86380/6624/OMS, Warszawa, Praga Południe, Praga Południe, 1 Praskiego Pułku WP
86380/6624/OMS - zdjęcie nr 0
86380/6624/OMS - zdjęcie nr 1
86380/6624/OMS - zdjęcie nr 2
86380/6624/OMS - zdjęcie nr 3
86380/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 24.2 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

24,20 m²

Piętro:

4 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę