Logo

Mieszkanie do wynajęcia, 22,96 m², 1 pokój, 3 piętro, oferta nr 58108/2089/OMW

2 600 zł

113 zł /m²

Rata 12 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Kraków, Stare Miasto, Sukiennicza

1 pokój, mieszkanie 22,96 m², piętro 3, oferta nr , 58108/2089/OMW, Kraków, Stare Miasto, Stare Miasto, Sukiennicza
58108/2089/OMW - zdjęcie nr 0
58108/2089/OMW - zdjęcie nr 1
58108/2089/OMW - zdjęcie nr 2
58108/2089/OMW - zdjęcie nr 3
58108/2089/OMW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 22.96 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

22,96 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2015

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę