Logo

Mieszkanie do wynajęcia, 26,50 m², 1 pokój, parter, oferta nr 273/7250/OMW

2 400 zł

91 zł /m²

Rata 11 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, Śródmieście, Romana Dmowskiego

1 pokój, mieszkanie 26,50 m², parter, oferta nr , 273/7250/OMW, Wrocław, Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, Śródmieście, Romana Dmowskiego
273/7250/OMW - zdjęcie nr 0
273/7250/OMW - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 26.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

26,50 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2022

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę